Více

Drama ve Francii přineslo ČT 24 až 15% podíl, za celý den oslovila přes 8 % publika

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Páteční prime time patřil Jedničce Česká televize. Novu porazila nejen u staršího, ale i mladšího publika.

ČT 24 vysoko, ČT 1 přes den vyrovnaná s Novou

Vůbec nejvyšší sledovanost ze všech tří dní, kdy se upíraly zraky celého světa díky teroristickému útoku a následnému dění k Francii, dosáhl včera zpravodajský kanál ČT 24. Jeho celodenní podíl na publiku (share) dosáhl na hodnotu 8,15 %. Nejvyšší sledovanosti dosáhl tematický program právě ve chvíli, kdy se francouzští policisté rozhodli pro útok na teroristy, kteří byli podezřelí z útoku na týdeník Charlie Hebdo, tak útočníka z pařížském košer obchodu. Studio ČT 24 sledovalo v době od 17:58 do 18:28 přes 300 tisíc diváků (share 10,76 %), nejvyššího podílu dosáhly Zprávy v 16 – share 15,72 %.

ČTVRTEČNÍ DATA: Jednička ve čtvrtek televizní trojkou, ČT 24 si stále držela nadprůměr

V pátek se dařilo i Jedničce, a to zejména v prime time. Stanice za celý den oslovila téměř 27 % publika staršího 15 let a v této kategorii porazila i Novu. V rámci celodenních podílu ve skupině 15+ pak byly obě stanice vyrovnané – share přibližně 18,6 %. Nova si odnesla vítězství u mladších diváků. jak přes den, tak i v prime time, měla přes 21 % publika. Nejsledovanějším nezpravodajským formátem dne po 20. hodině byla Všechnopárty následovaná pohádkou Sněžný drak. Oba pořady překročily bez problémů milion diváků. nejsledovanějším pořadem Primy byly s 959 tisíci diváky její hlavní zprávy.

placené sekci DigiZone.cz tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+