Více

Dovolená v Protektorátu má méně diváků než reprízy seriálu Vyprávěj, které nahradila

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – ČT 1 si v úterý nadále udržela pozici dvojky na trhu po osmé hodině večer, rozdíl mezi ní a Novou se ale zvětšil. Prima zůstává třetí.

Ordinace s půldruhým milionem diváků

První nasazení historické reality show Dovolená v Protektorátu do běžného vysílacího času v úterý večer od 20 hodin dopadlo pro ČT 1 hůře, než když ve stejném programovém okně vysílala reprízy seriálu Vyprávěj. Reality show oslovila v průměru 474 tisíc dospělých diváků a 12,11 procenta publika (15,67 procenta ve věku 15 až 54 let), což bylo o 125 tisíc diváků méně než repríza Vyprávěj před týdnem. Oproti úvodní části vysílané v neděli ztratila Dovolená v Protektorátu 44 tisíc diváků, ČT 1 ale v době jejího vysílání udržela pozici dvojky na trhu před televizí Prima, jejíž seriál Svatby v Benátkách oslovil od čtvrt na devět 370 tisíc dospělých diváků a devět procent publika (osm procent ve věku 15 až 54 let).

PONDĚLNÍ DATA: Seriálový souboj v pondělí vyhráli Doktoři z Počátků, na milion diváků ale nedosáhli

Nejsledovanějším nezpravodajským pořadem úterního večera byla tradičně Ordinace v růžové zahradě 2 na Nově, již si od 20:20 nenechalo ujít 1,541 milionu dospělých diváků a 38,80 procenta publika (34,29 procenta ve věku 15 až 54 let). Díky ní se vysoko držel i magazín Víkend, který Nova pravidelně zařazuje hned po Ordinaci od půl desáté večer. Vidělo jej 770 tisíc dospělých diváků a 26,57 procenta publika (28,21 procenta ve věku 15 až 54 let). Primě se dařilo spíše později večer s publicistickým pořadem Očima Josefa Klímy, který přímo proti Víkendu na Nově uhrál od půl desáté 427 tisíc dospělých diváků a 13,73 procenta publika (ale jen 8,51 procenta v kategorii 15 až 54 let).

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+