Více

Donutilovi přibylo čtyřicet tisíc diváků, úterní večer jinak patřil Nově

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Prvních pět míst v TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejšího dne obsadily pořady TV Nova.

Úterní převaha Novy pokračuje, Televizní noviny sledovalo 1,678 milionu diváků, Ordinaci v růžové zahradě 1,581 milionu diváků a Sportovní noviny 1,496 milionu diváků starších patnácti let. Následující podvečerní Ulici si nenechalo ujít 1,057 milionu diváků a magazín Víkend vidělo 889 tisíc diváků. Nova tak v celodenním podílu oslovila 27,45 procenta obecné divácké skupiny.

PONDĚLNÍ DATA: Případy 1. oddělení nadále posilují, Ohnivý kuře přišlo o nepatrné tři tisíce diváků

Druhou pětici nejsledovanějších pořadů si rozdělila Prima s ČT 1, jejichž pořady vidělo od 613 do 688 tisíc diváků starších patnácti let. Šesté místo tak patřilo Krimi zprávám a sedmé Zprávám FTV Prima. Na osmé příčce se umístilo 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem, deváté místo patřilo soutěži amatérských kuchařů Prostřeno. Poslední, desátou příčku obsadily Události na ČT 1.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+