Více

Domácí péči na ČT1 scházelo oproti Televizním novinám na Nově padesát tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Kdo mohl, seděl včera u televize. Osm z deseti nejsledovanějších pořadů vidělo více než milion diváků.

Suverénně nejsledovanějším novoročním pořadem se staly Televizní noviny na Nově, ke kterým včera zasedlo 1,728 milionu diváků starších patnácti let. Na druhém místě skončila premiéra českého filmu Domácí péče, která k ČT1 přitáhla 1,674 milionu diváků. Novoroční zpravodajství zaujalo i diváky České televize, Události na ČT1 si včera pustilo 1,403 milionu zástupců obecné cílové skupiny.

SOBOTNÍ SLEDOVANOST: ČT1 pokračuje ve vítězném tažení. Slavit ale může i TV Barrandov

Čtvrtí i páté místo včerejší TOP 10 nejsledovanějších pořadů patří Nově, pátou pohádku Čertova nevěsta, kterou vidělo 1,327 milionu diváků, dělilo od čtvrtých Sportovních novin pouhých třicet tisíc diváků. I zbytek pořadů, které včera přesáhly milion diváků, tvořil mix zpravodajství a pohádky. Události za okamžik sledovalo na ČT1 1,262 milionu diváků.

Sportovní Branky, body, vteřiny včera na ČT1 překonaly milionovou hranici o čtyřicet tisíc diváků a odpolední pohádka Královský slib na ČT1 se nad jeden milion dostala přesně o devět tisíc diváků. Deváté skončily na Nový rok Zprávy FTV Prima, kterým včera dalo přednost 873 tisíc diváků. Poslední místo patří další odpolední pohádce Království potoků, ke které usedlo 759 tisíc diváků starších patnácti let.

MINULÝ TÝDEN: ČT1 vítězem večera i dne. V TOP 10 má sedm pořadů

stul

Restaurovaného Barona Prášila si včera na ČT2 vychutnalo 266 tisíc diváků. Novoroční koncert České filharmonie si v hlavním vysílacím čase na ČT art pustilo 64 tisíc diváků. Prima Cool nasadila do prime time fantasy Já, Frankenstein, což ocenilo 119 tisíc diváků. Na Nově Cinema si nejlépe vedla pohádka Obušku, z pytle ven, kterou v podvečer vidělo 228 tisíc diváků. Nejsledovanějším pořadem TV Barrandov byly novoroční Naše zprávy, které si pustilo 295 tisíc diváků starších patnácti let.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+