Více

Dokumentární kanál Fishing and Hunting je zpět v satelitní službě Digi TV

Zákazníci satelitní služby Digi TV se tento týden dočkali návratu dokumentárního kanálu Fishing and Hunting, který je určený milovníkům lovu a rybolovu. Tuto skutečnost potvrdili včera serveru Parabola.cz zástupci společnosti IKO Kabel, která je provozovatelem této stanice. Program byl vyřazen z nabídky služby Digi TV v říjnu roku 2009 a nahrazen maďarskou stanicí PV TV.

Z ARCHIVU: Z nabídky satelitní Digi TV zmizel kanál DoQ, F&H nahradila PV TV

CIF17

Fishing and Hunting je šířen v režimu takzvaného sdíleného kódování, to znamená, že k němu mají přístup zákazníci více satelitních služeb. Kapacitu poskytuje nizozemská platforma UPC Direct. Digi TV tedy pouze na této pozici kooperuje. Program vysílá v režimu 24/7, tedy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a je umístěn do základní programové nabídky. Zákazníci této služby nezaplatí za stanici žádný poplatek navíc. K navýšení ceny nedošlo. Jednou z novinek v této službě je také zařazení české audio stopy ke kanálu Nat Geo Wild.

Parametry příjmu: Thor 6 (0,8 stupňů východně), 11747/H, SR 28000, FEC 5/6, norma DVB-S, kódování CryptoWorks, Conax a Nagravision (Digi TV)

2 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 3. 2. 2012 19:15

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+