Více

Doktoři z Počátků v pondělí nedosáhli ani na milion diváků, dotahovala se na ně ČT 1

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Milionové publikum v pondělí získaly jen Televizní noviny, Sportovní noviny a seriál Ulice na hlavním kanálu skupiny Nova.

Prima po celý den i večer vyrovnaná s ČT 1

Velmi vyrovnaný souboj spolu svedly v pondělí večer seriály Doktoři z Počátků (Nova) a Panoptikum města pražského (ČT 1). Nakonec rozdílem 160 tisíc dospělých diváků zvítězili Doktoři z Počátků, kteří od 20:20 přitáhli k obrazovce hlavního kanálu Novy v průměru 893 tisíc dospělých diváků a 23,18 procenta publika. Panoptikum města pražského zaujalo od osmé večer na Jedničce 732 tisíc dospělých při podílu na publiku 19,17 procenta. Rovněž u mladšího publika od 15 do 54 let byl souboj těchto dvou seriálů velmi vyrovnaný, Doktoři dosáhli podílu 22,27 procenta a Panoptikum 19,23 procenta.

NEDĚLNÍ DATA: Starý páky na Primě se sledovaností Coolu, Policie Modrava s dalším rekordem

Prima se musela u svého seriálu Cesty domů III od čtvrt na devět spokojit s 576 tisíci dospělými diváky a 14,97 procenty publika. Nadále se ukazuje, že seriál zajímá hlavně starší diváky, protože v mladší kategorii 15 až 54 let jej vidělo v průměru jen 8,22 procenta publika. Prima však po celý den i v prime time držela v širší cílové skupině všech dospělých diváků nad 15 let krok s ČT 1, v celodenním podílu na dospělém publiku dosáhla hodnoty 14,10 procenta, zatímco Jednička 14,07 procenta. V hlavním vysílacím čase Prima vykázala podíl 15,38 procenta a Jednička 15,53 procenta. Mladší diváci ale dávali přednost ČT 1.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+