Více

Doktoři z Počátků i Panoptikum přišly v pondělí o diváky, mohl za to tenis Kvitové

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Vyšší sledovanosti než Nova Cinema dosáhla včera u mladšího publika Prima Cool. Večer se přiblížila k 7% podílu.

Kvitová zahýbala večerní sledovaností

Seriály Doktoři z Počátků na Nově a Panoptikum města pražského na ČT 1 zaznamenaly viditelný propad diváckého zájmu. Za touto skutečností stál atraktivní tenisový duel na ČT Sport, který nabídl souboj Petry KvitovéTimeou Bacsinzskou. Téměř dvouhodinové utkání vysílané přibližně od půl osmé večer do čtvrt na deset si nenechalo ujít 288 tisíc diváků při podílu na publiku (share) 8,14 %. Ještě o něco vyšší byl zájem u mladšího publika – share 10,26 %. ČT Sport se po celý den držel s podílem u starších diváků okolo 5 %, u mladšího publika však dosáhla stanice večer share 6,4 %.

NEDĚLNÍ DATA: Poslední díl Jana Husa skončil těsně pod půlmilionem diváků, večer patřil Modravě

A jak se tedy tenisový duel projevil na konkurenčních pořadech v číslech? Doktory z Počátků vidělo 783 tisíc diváků (share 20,84 %; 18,57 % v 15-54). V porovnání s předchozím dílem je to pokles o přibližně 120 tisíc lidí. Panoptikum města pražského na sesterské Jedničce ztratilo necelých sto tisíc diváků a k obrazovce přilákalo 660 tisíc lidí (share 17,86 %; 19,41 % v 15-54). O několik desítek tisíc diváků přišly i Cesty domů, které tentokrát nepřekročily šestisettisícovou hranici. Lídrem trhu byla v pondělí Nova s celodenním podílem 24,91 % u staršího a 26,57 % u mladšího publika. Trhovou dvojkou byla Prima, trojkou Jednička.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+