Více

Doktor od jezera hrochů narušil sledovanost Všechnopárty, klesla pod milion

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nově Cinema se podařilo filmem Harry Potter a Princ dvojí krve porazit po osmé hodině večer hlavní kanál Primy.

Mladí dali přednost komedii na Nově

Televizi Nova se úspěšně daří českými komediemi drolit sledovanost dlouhodobě nejúspěšnějšího pátečního pořadu na českých obrazovkách, talk show Všechnopárty. Ta si sice i tento týden udržela pozici lídra pátečního večera, klesla však pod milion dospělých diváků. Může za to komedie Doktor od jezera hrochů, již hlavní kanál Novy nasadil na začátek večera a která se s pořadem Karla Šípa ke konci překrývala. Oslovila sice méně diváků než Všechnopárty, konkrétně 770 tisíc dospělých diváků a 21,76 procenta publika (23,08 procenta ve věku 15 až 54 let), Karel Šíp měl ale o 200 tisíc diváků více.

ČTVRTEČNÍ DATA: Svatby v Benátkách stále na čtvrtině sledovanosti Ordinace, Vyprávěj na třetině

stul

Všechnopárty od půl desáté večer zaujala 970 tisíc dospělých diváků a 29,52 procenta publika. U mladších diváků od 15 do 54 let se jí ale tradičně dařilo hůře, vidělo ji 16,50 procenta publika u televizních obrazovek. Seriál Znamení koně II, který na ČT 1 předcházel Všechnopárty, v přímém souboji s Doktorem od jezera hrochů prohrál. Od osmé večer oslovil v průměru 605 tisíc dospělých diváků a 16,33 procenta publika (10,91 procenta ve věku 15 až 54 let). Mimořádně nasazený další díl tohoto seriálu byl od deváté večer úspěšnější: vidělo ho 684 tisíc dospělých a 18,78 procenta publika (11,64 procenta ve věku 15 až 54 let).

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+