Více

Doktor Martin skončil, u mladšího publika dominovalo v pátek s 35 % Ledové království

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Princ a Večernice na Primě zůstal na samém chvostu sledovanosti TOP 5 stanice s necelým půlmilionem diváků.

Doktor Martin úspěšným projektem České televize

Úspěšný původní seriál České televize Doktor Martin, který však vznikl podle zahraničního originálu, skončil. Na obrazovce prvního programu si vedl úspěšně. Jeho sledovanost po celou dobu vysílání neklesla pod hranici jednoho milionu diváků. Včerejší závěrečnou šestnáctou část si nenechalo ujít 1,307 milionu diváků při podílu na publiku (share 34,39 %). Doktor Martin se stal nejsledovanějším nezpravodajským pořadem dne u dospělého publika. Lépe už na tom byly s necelým půldruhým milionem diváků Televizní noviny. Jeden milion diváků měla i Všechnopárty.

ČTVRTEČNÍ DATA: Básníci pomohli Maxu překonat hranici sta tisíc diváků, více oslovili mladší publikum

Nova však může být s premiérovým animovaným filmem Ledové království, respektive s jeho výsledkem, spokojená. V kategorii 15+ sice snímek prohrál souboj s Doktorem Martinem, blížil se k 800 tisícům diváků (share 21,53 %), u mladšího publika, tedy v kategorii 15–54, ovšem sledovanosti jasně dominoval. Ledové království tu získalo share 35,62 % a na seriál České televize si tak vytvořilo bezpečný náskok více než deseti procentních bodů. Princ a Večernice na Primě zůstal na samém chvostu sledovanosti stanice s necelým půlmilionem diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+