Více

Doktor Martin opět pokořil Sportovní noviny, Poldu vidělo stejně diváků jako Události

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Za Novu se do TOP 10 nominovaly pouze Televizní a Sportovní noviny.

Standardní jedničku v podobě Televizních novin včera sledovalo 1,475 milionu diváků. Druhého Doktora Martina sice sledovalo o téměř čtyřicet tisíc zástupců obecné divácké skupiny méně než minulý týden, i tak ale s přehledem obsadil druhé místo, když ho vidělo 1,371 milionu diváků. Třetí Sportovní noviny si včera vychutnalo 1,045 milionu sportovních fanoušků starších patnácti let.

SOBOTNÍ DATA: Předposlední StarDance ovládl sobotní obrazovku, uspěla i odpolední pohádka

Polepšil si i Polda, kterého včera sledovalo 940 tisíc diváků starších patnácti let, tedy o čtyřicet pět tisíc diváků více než minulý týden. Stejný počet diváků pak svůj večer zahájilo u Událostí na ČT1, které taktéž vykázaly 940 tisíc zástupců obecné cílové skupiny. Výraznější odstup pak dělil Branky, body, vteřiny, které včera zaujaly 582 tisíc sportovních příznivců.

Publicistiských 168 hodin včera zaujalo 814 tisíc diváků starších patnácti let a o dva tisíce méně jich zaujala ochutnávka Událostí za okamžik a počasí. I zbytek žebříčku patří zpravodajským pořadům, Krimi zprávy na Primě si včera vychutnalo 754 tisíc diváků starších patnácti let a klasické Zprávy FTV Prima si za informační zdroj zvolilo
728 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Včera se dařilo Poldovi i Doktoru Martinovi, Nově uškodila absence Tvojí tváře

MIF17

ČT2 nasadila do prime time nestárnoucího Jean-Paul Belmonda, jehož Dobrodruha včera vidělo 336 tisíc diváků. Pátého Rockyho si v hlavním vysílacím čase na Primě Cool vychutnalo 138 tisíc diváků. Poslední Bondovku Skyfall si v prime time na Primě Max nenechalo ujít 202 tisíc diváků. Filmový Sex ve městě vidělo v hlavním vysílacím čase na Nově Cinema 186 tisíc diváků.

 V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+