Více

Doktor Martin na svém, vítězem se stal úvod druhé řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Do TOP 10 se dostaly prime time pořady Novy, ČT i Primy, její Mordparta ale ztratila čtvrt milionu diváků.

Absolutním vítězem nedělního klání se stal úvodní díl druhé řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas, která oslovila 1,416 milionu diváků starších patnácti let, z toho 893 tisíc jich bylo mladších 54 let. Soutěž tak porazila i stálici v podobě Televizních novin. Ty na Nově sledovalo 1,347 milionu zástupců obecné divácké skupiny, o dalších sto dvacet tisíc diváků méně pak zaujaly Sportovní noviny na Nově.

SOBOTNÍ DATA: Pevnost Boyard na jedničku. Porazila i Televizní noviny

Minulý týden zlatý Doktor Martin se tentokrát musel spokojit s bramborovou medailí, celkem ho včera vidělo 1,126 milionu diváků. Zbytek pelotonu pak už nedokázal pokořit pomyslnou hranici jednoho milionu diváků. Branky, body, vteřiny zhlédlo včera na ČT 1 820 tisíc diváků starších patnácti let a předcházející Události si vychutnalo přesně o deset tisíc diváků méně než sportovní relaci.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+