Více

Doktor Martin absolutním vítězem pátku, u mladých jej dohnaly filmy na Nově i Primě

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Licenční seriál ČT si nenechalo ujít jedna a čtvrt milionu diváků, nad milionovou hranici se v prime time nedostal žádný jiný nezpravodajský pořad.

Česká komedie na Primě těsně nad Novou

Absolutní nadvláda seriálu Doktor Martin nad všemi ostatními pátečními večerními pořady na českých obrazovkách pokračovala i tento týden. Ovšem jen v širší cílové skupině všech dospělých nad 15 let, v níž tento seriál od osmé večer na ČT 1 oslovil 1,251 milionu dospělých diváků a 32,74 procenta publika. Ve stejné kategorii na Doktora Martina ani zdaleka nedosáhly filmy, které o pátečním večeru nasadily hlavní kanály Novy a Primy. Dokonce ani v součtu všech dospělých diváků oba snímky dohromady neoslovily tak velké publikum jako licenční seriál České televize. Lépe se vedlo české komedii Andílek na nervy, kterou od čtvrt na devět vysílala Prima. Sledovalo ji 698 tisíc dospělých diváků a 19,69 procenta publika.

ČTVRTEČNÍ DATA: Čtvrteční fotbal Ordinaci na Nově neohrozil, pomohl ale ČT 2 i ČT Sport

Akviziční komedii Zkus mě rozesmát na Nově vidělo od 20:20 v průměru 581 tisíc dospělých diváků a 16,36 procenta publika. Úplně jiná situace ovšem nastala u mladšího publika od 15 do 54 let. V této divácké kategorii byl výkon Doktora Martina i obou filmů na Nově a Primě zcela vyrovnaný. Těsně vyhrál Doktor Martin, kterému dalo přednost 409 tisíc diváků a 23,89 procenta publika, následovala Nova s komedií Zkus mě rozesmát, již sledovalo v průměru 406 tisíc diváků a 24,71 procenta publika, a teprve poté Andílek na nervy na Primě, kterého zhlédlo 398 tisíc diváků při podílu na publiku 24,28 procenta. V podílu na publiku tedy filmy seriál na ČT 1 porazily (je to dané rozdílnou stopáží jednotlivých pořadů i rozdílným začátkem jejich vysílání).

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+