Více

Dobrodružství kriminalistiky se stále drží, jedničkou je Ordinace

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – V žebříčku nejsledovanějších se nad milion diváků dostávají hned čtyři pořady. Všechny patří televizi Nova.

Dva díly Dobrodružství kriminalistiky sledovalo na ČT1 664 tisíc, resp. od 20:02 hod. 795 tisíc diváků při výborném podílu na publiku mezi 16 a 19 procenty. Seriál tak v TOP 10 za všechny kanály zaujal šesté a desáté místo. Jedničkou je Ordinace v růžové zahradě 2 s 1,435 mil. diváků a třetinovým podílem na obecném publiku (v 15–54 je na 30,86 %), dvojkou podvečerní Ulice. Tu si včera nenechalo ujít plných 1,258 mil. a podíl na publiku byl taktéž třetinový. Publicistický Víkend už na milion nedosáhl a sledovalo ho 831 tisíc. Zbytek TOP 10 vyplňuje zpravodajství, Nova v něm má šest a ČT1 čtyři pořady.

PONDĚLNÍ DATA: Seriálové pondělí: sledovanost zhruba stejná jako minulý týden. Pořadí taktéž

Je zřejmé, že celková sledovanost jde v úterý za televizí Nova. Ta se s podílem v hlavním vysílacím čase, prime time, dostala na 32,42 % ve všeobecné divácké skupině 15+, u mladšího publika 15–54 pak na 31,53 %. Druhá ČT1 vykázala 16,15, resp. 14,29 %, a třetí Prima pak 11,58, resp. 8,4 %. Nad čtyři procenta se v prime time a 15+ dostala už pouze plnoformátová TV Barrandov. Ta na tom přes den byla ještě lépe, což patří k tradici, a vykázala tak výborných 6,84 %. Nad zmiňovanou hranici jde ještě Nova Cinema, zpravodajská ČT24 a pořady sdružené pod položkou Atmedia. Celodenní jedničkou je opět Nova, byť je její podíl výrazně nižší než v prime time – 25,23 %. Následuje ČT1 (14,03 %) a s 12,46 % hlavní Prima.

Filmové kanály proti včerejšímu dni povětšinou lehce poklesly, výrazně si ale polepšila Prima Max, kde komedie Pařmeni, která byla jedničkou v TOP 5 za kanál, získala 94 tisíc diváků. Kino Barrandov se seriálem Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III příliš nezaujalo a vidělo ho 35 tisíc diváků, další díl pak 34 tisíc. Hodně diváků však přitáhl Bruce Lee a snímek Drak přichází. Zhlédlo ho 177 tisíc při solidním podílu na publiku 4,35 %. Nad hranici sta tisíc se pak v TOP 5 za kanál dostávají další dva pořady.

MINULÝ TÝDEN: Dobrodružství kriminalistiky je v TOP 10 hned dvakrát, patří mu i hezké páté místo

Výtečně se v úterý dařilo ČT2 s dokumenty Válečné projekty Třetí říše II a dalším pokračováním „šlechtického“ seriálu Modrá krev. Vidělo je 210, resp. 128 tisíc diváků a u Modré krve podíl na publiku dosáhl výborných 6,23 %, což bylo v rámci TOP 5 za kanál nejvíce. Nad sto tisíc se dostávají další dva pořady a snímku GEO 360° meta unikla o pouhé čtyři tisíce diváků. Výtečně si opět vedl kanál ČT :D, na němž jsou všechny pořady nad 100 tisíc, a solidně se dařilo i Primě Zoom s druhým dílem německého dokumentu Vzestup civilizace s názvem Civilizace v dějinách. Sledovalo ho 84 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+