Více

Dobrodružství kriminalistiky scházelo na desáté místo osm tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Úterý tradičně patří Nově, milion diváků překonaly pouze pořady z její produkce.

Tradičně nejsledovanějším pořadem zůstávají Televizní noviny na Nově, ke kterým včera zasedlo 1,778 milionu diváků starších patnácti let a 777 tisíc z nich bylo zároveň mladších 54 let. Hranici jednoho a půl milionu diváků pak překonaly ještě Sportovní noviny a Ordinace v růžového zahradě. Sportovní zpravodajství si včera vychutnalo 1,556 milionu diváků a 728 tisíc z nich spadalo do věkové skupiny od 15 do 54 let.

ÚTERNÍ DATA: Specialisté jedničkou večera, dvojkou Ohnivý kuře

Nejsledovanějším nezpravodajským pořadem včerejšího dne se stala Ordinace v růžové zahradě, která v prime time na Nově přitáhla k obrazovce 1,515 milionu diváků, z nichž 696 tisíc patřilo do mladší cílové skupiny. Poslední pořad, kterému se povedlo pokořit hranici jednoho milionu diváků, pocházel také z produkce televize Nova, nekonečný podvečerní seriál Ulice si včera v podvečer nenechalo ujít 1,228 milionu diváků starších patnácti let, pod 54 let jich pak bylo 573 tisíc.

Zbytek žebříčku pak tvoří s jednou výjimkou zpravodajské pořady České televize a televize Prima. Nejlépe dopadly Události na ČT1, které oslovily 841 tisíc diváků, z nichž ale pouhých 269 tisíc bylo mladších 54 let. Zmíněnou výjimkou byl publicistický magazín Víkend, který si pozdě večer na Nově pustilo 802 tisíc diváků. Zprávy FTV Prima včera vykázaly 758 tisíc diváků, o necelých dvacet tisíc diváků méně pak vydrželo i u následujících Krimi zpráv.

MINULÝ TÝDEN: Nad milion diváků se včera dostaly jen pořady TV Nova, Prima bodovala pouze Zprávami

MIF17

Veřejnoprávní dvojka ČT2 nejvíce zabodovala s dokumentárním cyklem Válečné projekty III. říše, včerejší díl sledovalo 204 tisíc diváků. Prima nasadila do hlavního vysílacího času reprízu V.I.P. vražd, což ocenilo 502 tisíc diváků. Prima Max vsadila na komedii K-9: Můj přítel se studeným čumákem, která pobavila 123 tisíc diváků. Thriller Exploze vidělo v prime time na Nově Cinema 199 tisíc diváků. Na TV Barrandov tradičně boduje Soudkyně Barbara, kterou včera podpořilo 335 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+