Více

Dobrodružství kriminalistiky je v TOP 10 hned dvakrát, patří mu i hezké páté místo

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Navíc kromě Ulice a Ordinace už patří včerejší žebříček pouze zpravodajství a publicistice.

Neotřesitelnou jedničkou zůstávají Televizní noviny, které včera na Nově zaujaly 1,747 milionu diváků starších patnácti let. O téměř tři sta tisíc diváků méně pak dalo přednost Ordinaci v růžové zahradě, jejíž prime time nasazení doprovodilo 1,470 milionu zástupců obecné divácké skupiny. O devět tisíc diváků méně pak zajímaly aktuální informace ze světa sportu v rámci Sportovních novin na Nově.

NEDĚLNÍ DATA: Specialisté pod Ulicí, ale stále ještě nad milionem. Nad něj se dostal i Svět pod hlavou

Posledním pořadem televize Nova, kterému se povedlo překonat hranici jednoho milionu diváků, byl nekonečný podvečerní seriál Ulice. Ten včera vykázal 1,288 milionu diváků. O více než půl milionu diváků méně si pak pro prime time zvolilo Dobrodružství kriminalistiky, epizodu vysílanou od osmi večer sledovalo 780 tisíc diváků. Ta následující od devíti hodin skončila v TOP 10 na devátém místě a vidělo ji 704 tisíc diváků.

Šesté místo obsadily Události na ČT1, ke kterým usedlo 773 tisíc diváků. Publicistický magazín Víkend na Nově přilákal 762 tisíc diváků. Prima se včera do TOP 10 nejsledovanějších pořadů probojovala jen dvěma zpravodajskými pořady, prvním z nich byly hlavní večerní Zprávy FTV Prima, které vykázaly 715 tisíc diváků. Na posledním místě pak skončily Krimi zprávy, které oslovily o dvanáct tisíc diváků méně než hlavní zpravodajská relace Primy.

MINULÝ TÝDEN: Dobrodružství kriminalistiky scházelo na desáté místo osm tisíc diváků

ČT art uvedla později večer komedii Woodyho Allena Vicky Cristina Barcelona, čímž potěšila 48 tisíc diváků starších patnácti let. Nova Cinema vsadila v prime time na film Milionový nadhazovač, kterému fandilo 148 tisíc diváků. Tradičně nejsledovanějším pořadem TV Barrandov se stala Soudkyně Barbara, jejíž rozhodování doprovodilo 341 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+