Více

Do TOP 10 se vrátilo 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem, na ČT Sport bodoval fotbal

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Večerní fotbalové utkání mezi Českem a Skotskem si nenechalo ujít 266 tisíc diváků starších patnácti let.

Mezi deset nejsledovanějších nezpravodajských pořadů včerejšího dne se probojovaly stálice TV Nova v podobě Ordinace v růžové zahradě (1,362 milionu diváků starších patnácti let) a Ulice (942 tisíc diváků). Vysokou sledovanost si udržuje i čtvrteční bulvární přehled Prásk, který sledovalo 818 tisíc diváků obecné věkové skupiny. Prima kromě Zpráv a Krimi zpráv bodovala jen soutěží amatérských kuchařů Prostřeno, kterou si k večeři pustilo 627 tisíc diváků.

STŘEDEČNÍ DATA: Ohnivý kuře porazilo milionáře, soutěž sledovalo méně než milion diváků

České televizi se osvědčilo nasazení Miroslava Donutila, jeho 3 plus 1 sledovalo o skoro sedmdesát tisíc diváků více než minulý týden. Noční Máte slovo s Míšou Jílkovou si pustilo 523 tisíc diváků starších patnácti let. Na ČT Sport bodoval fotbal, večerní utkání České republiky se Skotskem sledovalo 266 tisíc diváků obecné věkové skupiny.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+