Více

Do TOP 10 pronikla kromě zpravodajství jen Všechnopárty, Máme rádi Česko a Piráti z Karibiku

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Pauza české hokejové reprezentace znamená pro ČT sport necelých tři sta tisíc diváků u zápasu Ruska se Slovenskem.

Slunečné počasí přineslo významný odliv diváků od televizních obrazovek, tradičně nejsledovanější Televizní noviny na Nově včera nedosáhly ani na jeden milion diváků, i když jim k pokoření této mety chybělo pouhých pět tisíc párů očí. S výrazným odstupem druhé skončily Sportovní noviny, které skončily čtyři tisíce pod hranicí osmi set tisíc diváků.

PÁTEČNÍ DATA: Televizní noviny na Nově zaujaly o čtvrt milionu diváků více než hokej Česko–Slovinsko

Nejúspěšnějším pořadem v prime time se stala talk show Karla Šípa Všechnopárty, která k obrazovkám přilákala 787 tisíc diváků. Opět s výrazným odstupem čtvrtá skončila zábavná soutěž Máme rádi Česko, kterou si pustilo 562 tisíc diváků. Páté Události na ČT1 vidělo 560 tisíc diváků starších patnácti let.

Nova nasadila do prime time blockbuster Piráti z Karibiku: Na konci světa, který ocenilo 540 tisíc diváků. Zbytek žebříčku pak tvoří zpravodajské pořady, sedmé skončily Zprávy FTV Prima s 522 tisíci diváky. Branky, body, vteřiny na ČT1 sledovalo 484 tisíc diváků a poslední Krimi zprávy včera vidělo 417 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Trojice „milionářů“ z Novy má před dalším pořadem náskok více než 450 tisíc diváků

Neoficiální „bondovku“ s navrátivším se Seanem Connerym nazvanou příznačně Nikdy neříkej nikdy si nenechalo ujít 283 tisíc diváků. Prima Cool nasadila do prime time Asterixe a Obelixe, které na misi za Kleopatrou doprovodilo 269 tisíc diváků. Další komiksová adaptace věnovaná radioaktivnímu alter egu doktora Bruce Bannera zvaného Hulk zaujala na Nově Cinema 151 tisíc diváků. Naše zprávy na TV Barrandov vidělo 257 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+