Více

Do TOP 10 nejsledova­nějších pořadů se kromě zpravodajství probojovala jen Ulice a detektivky

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Hranici jednoho milionu diváků včera překonaly jen tři pořady, všechny z produkce TV Nova.

Žebříček deseti nejsledovanějších pořadů si včera takřka rovnoměrně rozdělily tři hlavní televizní kanály – čtyři příčky patří České televizi a po třech získala Nova s Primou. Vysokou sledovanost si od svátečních dnů udržují Televizní noviny, které se včera staly suverénně nejsledovanějším pořadem, když je sledovalo 1,764 milionu diváků starších patnácti let, z čehož 768 tisíc spadalo do věkové skupiny od 15 do 54 let.

PONDĚLNÍ DATA: Krimi Svět pod hlavou jedničkou večera. ČT1 vítězem na skoro všech frontách

Přes jeden milion diváků se včera přehouply ještě Sportovní noviny, které si na Nově nenechalo ujít 1,282 milionu zástupců obecné divácké skupiny, a nekonečný podvečerní seriál Ulice, který k obrazovkám TV Nova dokázal přitáhnout 1,257 milionu diváků. S odstupem téměř čtyři sta tisíc diváků skončily na čtvrtém místě Události, které si na ČT1 pustilo 866 tisíc diváků starších patnácti let a jen 298 tisíc z nich bylo mladších 54 let.

Páté místo obsadila podvečerní zpravodajská relace veřejnoprávní ČT1, Události za okamžik a počasí včera vykázaly 809 tisíc diváků. Do prime time nasadila ČT1 první díl koprodukčního seriálu Dobrodružství kriminalistiky, což ocenilo 782 tisíc diváků starších patnácti let. Prima vsadila v hlavním vysílacím čase na premiéru komisaře Maigreta v podání Rowana Atkinsona, kterou vidělo 746 tisíc diváků. Zbytek žebříčku pak tvoří zpravodajské pořady Primy a České televize, desáté Zprávy FTV Prima včera sledovalo 666 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Souboj pohádek na třech nejsledovanějších stanicích drtivě vyhrála ČT1

MIF17

Druhou řadu dokumentární série Válečné projekty III. říše si v prime time na ČT2 pustilo 190 tisíc diváků. Prima Max nasadila do hlavního vysílacího času komedii Našrot, která oslovila 66 tisíc diváků. Na hlavní Nově večer běžela česká komedie Signál, která upoutala 629 tisíc diváků. Western Rychlejší než smrt si pak na Nově Cinema nenechalo ujít 309 tisíc diváků. Nejsledovanějším pořadem TV Barrandov se staly Naše zprávy, na které se včera dívalo 288 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+