Více

Do sobotní TOP 10 se dostala i Všechnopárty na ČT 2, bodovaly i filmy na Nově a Primě

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Diváci dali přednost filmům na Nově a Primě před přenosem ze slavnostního zakončení filmového festivalu v Karlových Varech.

Prázdninová sobota přála filmovým titulům, které do prime time nasadila Nova a Prima. Akční film s vinnetouovským podtitulem Jack Reacher: Poslední výstřel vidělo 507 tisíc diváků starších patnácti let a klasiku v podobě prvního filmu ze série o dobrodružstvích archeologa Indiana Jonese v tomto případě s dobyvateli ztracené archy sledovalo na Primě 428 tisíc zástupců obecné divácké skupiny.

PÁTEČNÍ DATA: Televizní noviny se nedostaly ani na devět set tisíc diváků, večeru vládla ČT 1

Pro srovnání, přenos ze slavnostního zakončení filmového festivalu v Karlových Varech, který do prime time nasadila ČT 1, si pustilo 297 tisíc diváků starších patnácti let, což o třináct tisíc diváků nestačilo ani na nominaci do TOP 10 včerejších nejsledovanějších pořadů. Tradičně nejsledovanějšími pořady byly Televizní noviny na Nově, které vidělo 843 tisíc diváků, a Sportovní noviny, které si naladilo přesně sedm set tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+