Více

Díra u Hanušovic zabrala, V.I.P. vraždy posílily o sto tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nedělní večer opanovala Česká televize, dařilo se i Primě se seriálem V.I.P. vraždy.

Česká televize skončila včerejšek s celodenním podílem 21,48 procenta u obecné věkové skupiny a sedmnáct procent u mladších diváků ve věku od 15 do 54 let. U mladších diváků sice získala větší podíl Nova (19,23 procenta), z žebříčku deseti nejsledovanějších pořadů včerejška je ale převaha České televize dobře patrná. Celkem jí patří pět z deseti míst, Nova sice vybojovala první dvě příčky (s Televizními a Sportovními novinami), ale z nezpravodajských pořadů se do TOP 10 dostala jen se seriálem Na vodě na šestém místě, který sledovalo 757 tisíc diváků starších patnácti let.

SOBOTNÍ DATA: Zázraky přírody výrazně klesají, soutěž Tvoje tvář má známý hlas mírně stoupá

Primě se povedlo o více než sto tisíc diváků starších patnácti let navýšit sledovanost seriálu V.I.P. vraždy, který atakoval hranici devíti set padesáti tisíc diváků obecné věkové skupiny. České televizi se dařilo i na kanálu ČT 2, kde tři z pěti nejsledovanějších včerejších pořadů přesáhly osmiprocentní podíl na publiku starším patnácti let. Nejlépe si vedl večerní western Mackennovo zlato uváděný u příležitosti sto let výročí od narození herce Gregoryho Pecka, který si nenechalo ujít 355 tisíc diváků obecné věkové skupiny.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+