Více

Díky hokejovému mistrovství byla minulý týden Česká televize jedničkou

UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Posilovala díky stanici ČT sport, která u obou diváckých skupin, díky značné sledovanosti hokejového MS 2016, vykázala silný nárůst.

Mezitýdenní vývoj (vs. 18. týden 2016)

Cílová skupina 15+

Největší pokles oproti minulému týdnu zaznamenaly stanice sdružené pod položkou Ostatní, když ztratily 1,09 procenta diváků starších patnácti let. Ztrácela i Prima, která přišla o 0,82 procenta obecné divácké skupiny, a také stanice ČT1, která odepsala podíl 0,55 procenta. Výpadek ale bohatě kompenzovala stanice ČT sport, která si polepšila o 4,42 procenta uvedené cílové skupiny, a také ČT24, která mírně posílila o 0,11 procenta. Podobně na tom byla i stanice Fanda, která zaznamenala mírný nárůst o 0,14 procenta všeobecné věkové skupiny.

PŘEDMINULÝ TÝDEN: V rámci týdne stoupala pouze Česká televize. Díky hokeji

Mezi televizními skupinami si nejlépe vedla Česká televize, která si připsala 3,62 procenta a celkem oslovila 35,89 procenta diváků starších patnácti let. Všechny ostatní skupiny ztrácely. Nejvíce FTV Prima, jejíž podíl klesl o 1,5 procenta na celkových 20,02 procenta. Nova na tom byla lépe a její podíl dosáhl 28,18 procenta obecné cílové skupiny při poklesu 0,46 procenta. Ztratila i skupina Barrandov, která přišla 0,55 procenta a celkem ji sledovalo 5,98 procenta uvedené divácké skupiny.

Mezitýdenní vývoj, TOP 10 pořadů týdne a srovnávací tabulky a grafy najdete v placené sekci DigiZone.cz.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+