Více

Digitální televize Z1 rozšířila vysílací čas o dvě hodiny

Digitální zpravodajský kanál Z1 rozšířil od včerejšího dne svůj vysílací čas. Serveru DigiZone.cz informaci potvrdil ředitel zpravodajství této televize Hanuš Hanslík. Dříve vysílání začínalo úderem sedmé hodiny ranní a končilo o půlnoci, nyní bylo rozšířeno na začátku i konci o hodinu. V praxi to znamená, že program nyní startuje úderem šesté hodiny ranní a končí hodinu po půlnoci.

MIF17

V šest ráno startuje program reprízou Interview B.T., v 6:25 následují ekonomické magazíny jako je např. Z1 Auto nebo Z1 Business a v 6:45 přichází na řadu pořad z Titulní strany, který je denní diskusí se šéfredaktory předních novin a časopisů o nejžhavějším tématu jejich periodik. Doba po čtyřiadvacáté hodině je vyhrazena druhé části pořadu To říkáte vy!.

Posledním popůlnočním pořadem, který rozšířil programové schéma, je opět Interview B.T. V době od jedné hodiny noční do šesté hodiny ranní jsou vysílány různé reprízy reportáží, např. ze světa showbusinessu apod. Na internetové stránky nejsou změny ještě v tuto chvíli zaneseny, ale mohou je registrovat už majitelé set-top-boxů v elektronickém programovém průvodci (EPG).

5 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 4. 2. 2009 14:21

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+