Více

Digikampaň v Praze vygraduje 25 semináři pro širokou veřejnost

UVNITŘ TERMÍNY SEMINÁŘŮ Pětadvacet seminářů pro laickou veřejnost, zaměřených na přechod ze zemského analogového na digitální příjem televize, plánuje na březen a duben v Praze Národní koordinační skupina pro digitální vysílání v České republice. Semináře budou součástí státní informační kampaně před vypnutím analogového televizního vysílání z vysílače Žižkov, které je naplánované na 30. dubna.

Cílem seminářů je vysvětlit jak jednoduše zvládnout přechod na digitální televizní vysílání a dát Pražanům příležitost zeptat se odborníka, jak postupovat v konkrétním případě. Vstup je zdarma, semináře jsou určeny pro nejširší veřejnost, sdělil mluvčí projektu digitalizace televizního vysílání v ČR Rostislav Starý.

stul

Semináře jsou svým obsahem koncipovány pro laickou veřejnost. V průběhu dubna se budou semináře opakovat v podobných lokalitách, aby měli občané, kteří první semináře nestihli, druhou možnost navštívit je co nejblíže jejich bydlišti, dodal Starý. Rozložení semináře koresponduje s demografickou strukturou jednotlivých městských částí tak, aby byla zajištěna optimální dostupnost pro všechny občany Prahy.

17 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 27. 2. 2009 22:15

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+