Více

Digi2GO: výborný základ, teď ho jen dotáhnout

Internetová televize satelitního operátora Digi TV pracuje na jiné platformě než O2 TV, Skylink Live TV či T-Mobile TV. A nejenže dobře vypadá. Je také notně svižná.

Následující řádky jsou věnovány především službě IPTV jako takové, a to na set-top boxu Arris VIP1113. Ten byl dostatečně představen v samostatné recenzi, takže vás s bližším popisem odkazuji na ni. A i když je v ní zmiňována pouze T-Mobile TV, boxy jsou co do hardwaru zcela totožné a liší se jen prostředím služby IPTV.

Vedle provozu Digi2GO na set-top boxu můžete službu využít i prostřednictvím aplikace pro mobilní telefon či tablet a také na počítači s Windows, resp. přes webový prohlížeč na adrese moje.digi2go.cz.

Co se týče programové nabídky a cen, zatím v Digi2GO panuje poněkud chaos, na čemž se podepisují rozdílné informace na webové stránce a v cenících služby ke stažení. Ty jsou, resp. v neděli 18. 9. 2016 byly, hned dva:

  • „KOMBI-Akcni-kampan-Digi-KOMBI-od-1-9-2016“
  • „KOMBI-Sazebnik-cen-za-sluzby-DIGI-KOMBI-od-1-9-2016“

Jsou v PDF a nebudu je na tomto místě nijak důkladně rozebírat. Například ale akční ceník udává jinou cenu pro balíček Základní, než jaká je uvedena na webové stránce. Na tom by nebylo nic divného, kdyby byla nižší, ale ona je naopak vyšší. Na webu tak vidíte cenu 299 Kč, v akčním ceníku s kódem akce „16.09.01.01.D2G“ je, cituji, „Základní balíček (lze přiobjednat další balíčky) pro NET TV – 349 Kč“. Mimochodem 299 Kč je tu uvedeno pro satelit.

Následující údaje beru tedy podle webových stránek, které jsou všem na očích a není na nich mj. uveden balíček Mini, který je ještě v akčním ceníku a kupodivu i v běžném ceníku. V nich je také navíc zcela jinak formulován balíček Maxi a Nová Digi TV by měla urychleně nabídku sladit.

Podle webových stránek služba Digi2GO nabízí dva balíčky: Základní (299 Kč, 60 kanálů, 27 HD) a Maxi za 549 Kč s 87 kanály, z toho 37 v HD. K nim jsou tři balíčky doplňkové: Sport (149 Kč), Extra (99 Kč) a HBO (199 Kč).

Tady je nabídka naprosto jasná a přehledná stejně, jako webové stránky. Škoda, že na nich bohužel chybí, resp. není zcela jasně řečeno, několik základních a veledůležitých věcí, které jsou pro provoz IPTV vyžadovány. I k tomu se ale dostaneme a zároveň také vyvrátíme několik fám, kterým se ovšem při složitosti nabídky nijak nedivím (ne, že by ji konkurence měla přehlednější…).

Digi TV Digi2GO jsem zkoušel s několika televizory. S běžným s úhlopříčkou 61 cm, s novým LG 55UH750V (kolem 32 000 Kč, 140 cm, WebOS, recenze v přípravě) pro rok 2016 a také s Philips 55PUS8601 s operačním systémem Android (59 990 Kč, 140 cm).

ČTĚTE TAKÉ: Arris VIP1113: přijímač připomínající UFO

Digi2GO: podívejte se, jak vypadá na třech platformách

Jaká je O2 TV Air M se set-top boxem volně v prodeji?

T-Mobile TV: velmi nadějná i když s nějakou cestou ještě před sebou

Pokračování článku čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+