Více

Digi TV spouští vlastní sportovní kanál, čeští abonenti mají smůlu

UVNITŘ VIDEO Rumunská satelitní platforma Digi TV na dnešek naplánovala spuštění vlastního sportovního kanálu. Ten bude svým abonentům nabízet pod názvem Digi Sport. Zákazníci z České republiky a Slovenska mají bohužel smůlu, protože operátor se rozhodl spustit pouze dvě verze tohoto programu – Digi Sport Hungary a Digi Sport Romania.

Tyto stanice jsou tak po kanálech Digi Film 1 a Digi Film 2 dalšími tematickými televizemi, které vyrábí sama společnost RCS&RDS, provozovatel platformy Digi TV. Ani tato pay-per-view nabídka však není českému abonentovi dostupná. Digi Sport přinese ve svém vysílání soutěže nejen národní, ale také mezinárodní. Co se týká fotbalu, fanoušci se mohou těšit na Ligu 1,Primera Division,Premier League a Bundesligu.

Pro Ligu 1 získal Digi Sport práva od roku 2009 do 2012. Ve stejném období nabídne také přenosy ze španělské ligy. Tuto fotbalovou soutěž navíc pokryje kompletním souhrnem všech zápasů. Z Primera Division nabídne zpravodajství s nejnovějšími informacemi a výsledky. Práva na německý a anglický fotbal má pro roky 2009 a 2010. Z motoris­tického sportu pak nabídne Digi TV přenosy z Moto GP, a to v letech 2009 až 2012.

stul

Dojde také na míčové hry, konkrétně přenosy s NBA, ty budou vždy ve čtvrtek a v neděli, a utkání národní rumunské ligy v házené. Tyto přenosy nabídnou nejen mužskou, ale také ženskou část. Vynechány nebudou ani přenosy reprezentace. Z tenisu se pak mohou diváci v Rumunsku a Maďarsku těšit na mužskou část ATP World Tour. Do budoucna slibuje Digi TV zařazení dalších atraktivních soutěží. V promo upoutávce se objevily např. ukázky z NHL.

2 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 23. 7. 2009 21:29

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+