Více

Digi TV pod novým majitelem mění web, potvrzuje zařazení pěti nových programů

UVNITŘ DATA O HOSPODAŘENÍ OD ROKU 2006 – Satelitní služba by se měla stát součástí produktových balíčků levného plynu, elektřiny a virtuálního mobilního operátora skupiny Lama Energy.

Po vzoru webu Lama Mobilu

Rozšíření programové nabídky o pět nových českých televizních kanálů potvrdil nový majitel satelitní služby Digi TV, společnost Lama Energy. Na testování Primy love, Primy Zoom, ČT :D/art, Smíchova a Telky upozornil server DigiZone.cz již včera odpoledne. Pětice nových programů se objevila na stejné vysílací pozici, jakou využívá právě Digi TV, tedy 1 stupeň západně. Signál šíří přes družici Thor 6, jejímž prostřednictvím Digi TV vysílá. Lama Energy na oficiálních internetových stránkách rozšíření programové nabídky nekomentovala, informaci ale potvrdila na „rozestavěném“ webu, který by měl v blízké době nahradit současné stránky Digi TV a který pro nového majitele této satelitní služby připravuje externí dodavatel z Hradce Králové.

V placené sekci DigiZone.cz najdete další informace a hospodářské výsledky Digi TV od vstupu na český trh po současnost.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+