Více

Satelitní služba Digi TV může spustit vlastní promo kanál

Vlastní televizní stanici zaměřenou na propagaci placené satelitní služby Digi TV může spustit slovenský operátor této platformy, společnost DIGI Slovakia. Slovenská Rada pro vysílání a retransmisi jí udělila licence pro vysílání prostřednictvím kabelových distribučních sítí. Upozorňuje na to server SatCentrum.com.

MIF17

Zatím není jasné, prostřednictvím čí kabelové sítě chce Digi TV svůj promo program provozovat. Zařazení do satelitní nabídky Digi TV musí předcházet souhlas vysílací rady s rozšířením registrace o převzaté vysílání této stanice. O stejnou registraci může požádat i provozovatel české verze satelitní Digi TV, společnost DIGI Czech Republic.

Digi TV už nyní provozuje vlastní infokanál v rumunštině. Vlastní promo stanici má i konkurenční služba UPC Direct a chystá jí též třetí placená satelitní služba v Česku, CS Link. Jeho operátor již požádal Radu pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) o udělení licence pro kanál CS Link TV zaměřený na propagaci digitálního vysílání a „poskytování vysílacího času nově vznikajícím televizím“.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+