Více

Digi Sport 2 v nabídce české Digi TV? Čas od času to nevylučujeme, říká provozovatel

„Všeobecné otevření kanálu Digi Sport 2 pro českou bázi prozatím nepřichází v úvahu z licenčních důvodů,“ uvedl pro náš web generální ředitel společnosti Digi Slovakia Marcel Šatánek.

Zástupci tematického kanálu Digi Sport 2, který je exkluzivně součástí nabídky satelitní služby Digi TV pouze na Slovensku, nevylučují, že program by mohl být čas od času dostupný také klientům v České republice. Serveru DigiZone.cz to potvrdil Marcel Šatánek, generální ředitel společnosti Digi Slovakia, která tuto stanici provozuje. Do budoucna nevylučujeme, že (…) přechodně zpřístupníme zákazníkům Digi CZ obsah na Digi Sport 2, na který máme vypořádána práva i pro Českou republiku, uvedl Šatánek.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Zákazníci Digi TV jsou bez Slovak Sportu, v návrat stanice doufá i její provozovatel

Šéf společnosti Digi Slovakia tak serveru DigiZone.cz oficiálně (a bez zbytečných spekulací) vysvětlil, proč byla během včerejška na krátkou dobu tato stanice zpřístupněna také klientům v České republice a nikoliv pouze na Slovensku. Důvodem bylo, že jsme chtěli českým divákům Digi Sport zpřístupnit dva časově kolidující zápasy, na které vlastníme práva na území Česka a Slovenska. Druhým zápasem, který jsme v té době vysílaly na Digi Sport 1 byl šlágr italské ligy mezi AS Řím a Juventusem, konstatoval Šatánek.

12 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 13. 5. 2014 6:06

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+