Více

Dětská TV Písnička už má termín startu, vysílání zahájí ještě v tomto týdnu

Vysílání bude složeno z vánočních písniček a bloků pro děti. Maskoty televize jsou pohádkové postavičky Ferda Mravenec a Brouk Pytlík.

Dětská televize Písnička, která bude dostupná v pozemním vysílání na sdílené programové pozici se stanicí Country no.1, už má stanovený termín startu. Pokud zahájení nepřekazí technické komplikace, program by měli diváci na svých obrazovkách poprvé vidět již tento týden, konkrétně v pátek 12. prosince. Serveru DigiZone.cz to řekl obchodní zástupce televize Robert Kvapil. Jak bylo již dříve avizováno TV Písnička bude k dispozici pouze v pozemním vysílání DVB-T, v kabelových rozvodech, a později také na satelitu Astra 3B poběží beze změny po dobu 24 hodin denně stanice Country no.1.

K TÉMATU: TV Písnička bude dětskou obdobou Šlágr TV, nabídne i prodej DVD nosičů

Kvapil DigiZone.cz dále sdělil, že vysílání bude složeno z vánočních písniček a bloků pro děti. Maskoty televize mají být pohádkové postavičky Ferda Mravenec Brouk Pytlík, na jejichž užívání získal držitel licence pro Country no.1 práva. Od 12. prosince bude v pozemním vysílání televize fungovat pod názvem „TV Písnička a Country no.1“, neznamená to však, že by tomu bylo i takto u grafiky a identifikačních prvků. Z tohoto pohledu půjde o dvě samostatné televize dělící se o jednu programovou pozici. TV Písnička má vysílat v době od šesté ranní do devatenácté, případně dvacáté hodiny.

32 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 12. 12. 2014 18:21

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+