Více

Detektivky České televize fungují, Pět mrtvých psů vidělo více než 1,1 milionu diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Krimi žánr se osvědčuje i Primě, V.I.P. vraždy vidělo o téměř třicet tisíc diváků více než minulou neděli.

Nejsledovanějším nezpravodajským pořadem včerejšího dne se stal první díl minisérie Pět mrtvých psů režírované Janem Hřebejkem, který vidělo 1,127 milionu diváků starších patnácti let. Ta je třetím pokračováním příběhů Detektivů od Nejsvětější Trojice a navazuje na Případ pro exorcistu a Modré stíny. I následující příčku obsadil kriminální žánr, i když s necelými milionem – V.I.P. vraždy sledovalo v prime time na Primě 974 tisíc diváků, co je o 26 tisíc diváků obecné cílové skupiny více než minulý týden.

SOBOTNÍ DATA: Sobotní večer ovládla soutěž Tvoje tvář má známý hlas. Předstihla i Televizní noviny

Šestým nejsledovanějším pořadem včerejšího dne se stal seriál Na vodě, který v prime time na Nově vidělo 807 tisíc diváků starších patnácti let. Na deváté místo se probojovala dopolední Toulavá kamera, kterou na ČT 1 sledovalo 750 tisíc diváků obecné divácké skupiny. Podobně vysokou sledovanost si udržel i následující Objektiv, který vidělo 707 tisíc diváků, což znamenalo úctyhodný podíl 38,16 procenta všech diváků, kteří v tu dobu sledovali televizní obrazovky.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+