Více

Deštivé počasí svědčí sledovanosti, polepšil si Rapl i Ohnivý kuře

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Prázdniny definitivně skončily, Televizní noviny na Nově překonaly hranici jednoho a půl milionu diváků.

Na prvním místě neohroženě kralují Televizní noviny na Nově, které se po prázdninách opět dostávají do formy – včera je vidělo úctyhodných 1,548 milionu diváků starších patnácti let. Na druhém místě úřaduje Rapl, jehož řádění fandilo na ČT 1 pěkných 1,239 milionu zástupců obecné divácké skupiny, což je oproti minulému týdnu sice mírný, ale přesto nárůst o celých devět tisíc diváků. 

NEDĚLNÍ ÚDAJE: Nedělnímu večeru vládne Nova, polepšil si i Doktor Martin

Třetí místo obsadil nekonečný podvečerní seriál Ulice, u kterého na Nově usedlo 1,067 milionu diváků starších patnácti let, což byl také poslední pořad včerejšího dne, který překonal magickou hranici milionu diváků. Pouhých dvacet šest tisíc diváků chybělo k pokoření milionové mety seriálu Ohnivý kuře, které si na Primě pustilo 974 tisíc zástupců obecné cílové skupiny.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+