Více

Deštivé počasí pomáhá Nově, prvních pět pořadů si polepšilo

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Prvních pět příček včerejší TOP 10 obsadily pořady TV Nova, zbytek patří zpravodajským pořadům České televize a Primy.

Spokojeni včera mohou být na Nově, když čtyři její pořady hravě překonaly hranici jednoho milionu diváků starších patnácti let. Televizní noviny tak včera na Nově sledovalo 1,675 milionu diváků a u následujících Sportovních novin vydrželo 1,543 milionu zástupců obecné divácké skupiny. Psychologickou hranici jednoho a půl milionu diváků atakovala i Ordinace v růžové zahradě, kterou v prime time na Nově vidělo 1,456 milionu diváků.

STŘEDEČNÍ DATA: Nova pokračuje v úspěšném tažení, nad milion se dostala i Ulice

Hranici jednoho milionu diváků pokořil ještě podvečerní nekonečný seriál Ulice, který si včera naladilo 1,119 milionu diváků. Páté místo v TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejšího dne obsadil bulvární Prásk, který si večer na Nově pustilo 796 tisíc diváků starších patnácti let. Šesté místo pak patřilo Událostem na ČT 1, které včera sledovalo 707 tisíc zástupců obecné divácké skupiny.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+