Více

Deštivá neděle pomohla televizní sledovanosti, milion diváků pokořila i Kriminálka Anděl

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – První čtyři místa v TOP 10 patří bez debat pořadům TV Nova, její podíl v prime time atakoval u obecné cílové skupiny hranici třiceti procent.

Hned tři pořady z prvních tří příček včerejší TOP 10 nejsledovanějších pořadů přesáhly hranici milionu diváků starších patnácti let, z toho první Televizní noviny si oproti sobotní sledovanosti polepšily o více než půl milionu diváků. Včera si Televizní noviny na Nově pustilo 1,419 milionu diváků starších patnácti let, zatímco o den předtím, v sobotu 30. července, se na Televizní noviny koukalo pouhých 866 tisíc zástupců obecné divácké skupiny.

SOBOTNÍ DATA: Sobotní TOP 10 opět ovládla České televize, Nova se umístila jen s Televizními a Sportovními novinami

Přes milion diváků se bez problémů přehouply i Sportovní noviny, u kterých vydrželo 1,139 milionu diváků starších patnácti let. To je oproti sobotním číslům sledovanosti takřka dvojnásobný nárůst, v sobotu se na Sportovní noviny dívalo 623 tisíc diváků starších patnácti let, tedy o 516 tisíc diváků méně. Lze jen spekulovat, zda za výrazný nárůst sledovanosti sportovní relace mohlo deštivé počasí, nebo nedělní návraty z víkendových destinací.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+