Více

Názory k článku
Deezer: miliony hudebních skladeb za drobný poplatek

Martin J aura:76
Griffin Login: grifin28
30. 8. 2013 10:56 Nový

Re: Deezer: miliony hudebních skladeb za drobný poplatek

celé vlákno

Docela mě zarazila věta "S dražším předplatným (6,99 € měsíčně) lze službu Deezer najednou používat až ve třech různých mobilních zařízeních."

Nepochopil jsem smysl jiného předplatného ? Přeci si kupuju přístup do systému a je jedno jak a čím se tam připojuju. Navíc pokud si hudbu mohu stáhnout offline, tak to mi už vůbec nedává smysl.

Jinak to je fakt hodně zajímavé. Asi to vyzkouším. Díky za článek.

Martin J aura:76
Griffin Login: grifin28
30. 8. 2013 11:00 Nový

Re: Deezer: miliony hudebních skladeb za drobný poplatek

celé vlákno

Napadlo mě zda to není myšleno jako multilogin, něco jako jeden login víc uživatelů. Rodinný učet. (většinou to tak dopadne :-))
Pokud ano tak to chápu, ve světě to tak funguje jsou poctivý, tady si koupí přístup jeden a stahuje si pak celá škola :-)

Jiří Macich ml. aura:97
Jiří Macich ml. Login: jirka.macich
30. 8. 2013 20:51 Nový

Re: Deezer: miliony hudebních skladeb za drobný poplatek

celé vlákno

Více funkcí, vyšší předplatné ;-)

Stahování off-line je možné jedině s tím vyšším předplatným. Stažené skladby chrání DRM, aby skutečně byly dostupné jen po dobu hrazení předplatného. Jinak by si někdo zaplatil účet na měsíc a stáhl si celou knihovnu na věčné časy.

Aplikace pro Android, iOS, Windows Phone a BlackBerry řeší právě DRM, protože právě na mobilních zařízeních má největší smysl hudbu stahovat off-line.

Limit tří mobilních zařízení (resp. tří instalací aplikací pro Android, iOS, Windows Phone a/nebo BlackBerry) určuje na kolika zařízeních může být aplikace najednou nainstalována a používána. Na žádná jiná zařízení se limit nevztahuje.

Nezaregistroval jsem problém při souběžném přehrávání na různých kombinacích zařízení. Jen u těch mobilních to nesmí být více než tři, ale započítávají se pouze výše zmíněné platformy, pro které je nutná aplikace.

Brouk Pytlik aura:82
brk Login: BroukPytlik
30. 8. 2013 17:52 Nový

Fajn článek

Moc pěkný článek, dávám čtyři bludišťáky. Dík. :o)

zdenek stepanek aura:89
zdenek stepanek Login: zstepanek
31. 8. 2013 10:43 Nový

Pravni stranka?

A jak je to po strance autorskych prav? Funguje to stejne jako Jamendo, tedy ze Deezer ma smlouvy s umelci ktere prehrava a tim ze uzivatel zaplati Deezeru poplatek jsou vyreseny pozadavky autoru?

Jamendo to tak ma a uzivatelum dava certifikat o uzavrene smlouve na poskytovani hudebnich del a OSA pak nema narok na vybirani vypalneho v hospodach.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+