Více

Další zásek pro provozovatele O2TV: Do nabídky zařadí desítky titulů Film Europe

„Společnost O2 je pro nás klíčovým partnerem a jsem rád, že se do projektu Be2Can zapojila,“ uvedl generální ředitel a zakladatel Film Europe Ivan Hronec.

Desítky nových titulů, celkem jich bude 53, které dodala společnost Film Europe, se objeví v nabídce O2 Videopůjčovny, jíž provozuje firma O2 Czech Republic. Po získání exkluzivních práv pro kabelIPTV na kanály Digi Sport jde tak o další významný zásek poskytovatele služby O2TV. Nepůjde přitom o filmy jen tak ledajaké, ale tituly, které bodovaly na filmových festivalech v Berlíně, Benátkách i Cannes. V rámci VOD premiér tak diváci uvidí mj. Život Adèle (Zlatá palma, Cannes 2013), Pozice dítěte (Zlatý medvěd, Berlinale 2013) nebo Velká nádhera (nominace na Zlatou palmu, Cannes 2013).

NEPŘEHLÉDNĚTE: O2TV má roční exkluzivitu na Digi Sporty. Co bude dál, se uvidí

Tituly uvádí Film Europe v rámci přehlídky Be2Can, kdy se filmy objeví také ve vybraných kinech a na televizní obrazovce (Film Europe Channel). Společnost O2 je pro nás klíčovým partnerem a jsem rád, že se do projektu Be2Can zapojila, uvedl při této příležitosti generální ředitel a zakladatel Film Europe Ivan Hronec. Mám radost, že více než tisícovku filmů, které aktuálně O2 Videotéka nabízí, v říjnu doplní unikátní snímky ze světových festivalů. Filmy si tak diváci budou moct užít ve vysoké kvalitě i v pohodlí domova nebo na cestách v tabletu nebo telefonu, doplnil ředitel pro segment domácností O2 David Duroň.

5 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 26. 8. 2014 7:20

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+