Více

Další společná show Primy a TV Joj: Souboj národů od soboty 22. března

„Je pro nás velmi důležité navázat na předchozí úspěchy a pokračovat v tradici velkých sobotních zábav na Primě,“ uvedl programový ředitel Primy Roman Mrázek.

Česká komerční televize Prima a její slovenská kolegyně Joj pokračují ve spolupráci na zábavných formátech. Kromě pěvecké show X Factor, která začne už tuto neděli 9. března, se na obrazovku dostane od 22. března, konkrétně od 20:15, také Souboj národů. Ta v tomto programovém okně nahradí podobně laděný formát Máme rádi Česko. Jak již název pořadu napovídá, proti sobě se tu postaví týmy České republiky a Slovenska a budou odpovídat na řadu otázek z různých odvětví. Prima avizuje, že formát má přinést celou řadu zábavných situací.

MIF17

ČTĚTE TAKÉ: Hlas a X Factor se proti sobě nepostaví, druhá pěvecká soutěž začne 9. března

Je pro nás velmi důležité navázat na předchozí úspěchy a pokračovat v tradici velkých sobotních zábav na Primě. Jsem přesvědčen, že si tato show diváky rychle získá. Jsme také rádi, že show moderuje za českou stranu Martin Dejdar, kterého si diváci velmi oblíbili coby jednoho z kapitánů v Máme rádi Česko. A k úspěchu pořadu jistě přispějí i soutěžící celebrity.  Zároveň se jedná o naši další spolupráci s televizí JOJ, konstatoval programový ředitel mediální skupiny Prima Roman Mrázek. Pořad se bude vysílat s týdenní periodicitou.

26 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 7. 3. 2014 17:58

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+