Více

Další sobota bez jediného pořadu nad milion diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Letní sezóna si začíná vybírat svou daň, nejsledovanější nezpravodajský pořad, komedii S tebou mě baví svět, sledovalo přes šest set tisíc diváků.

Dvě stálice sledovanostního žebříčku, Televizní a Sportovní noviny, sledovalo na Nově 945 tisíc, respektive 728 tisíc diváků starších patnácti let. Klasickou komedii S tebou mě baví svět vidělo v prime time na ČT 1 636 tisíc diváků. Na čtvrtém místě včerejšího TOP 10 nejsledovanějších pořadů skončily Události na ČT, které si nenechalo ujít 537 tisíc diváků starších patnácti let.

PÁTEČNÍ DATA: Prázdniny se blíží, nad milion diváků se dostaly jen Televizní noviny

Nad půl milionu zástupců obecné divácké skupiny se dostal ještě odpolední přímý přenos z fotbalového mistrovství Evropy, kdy u utkání mezi Švýcarskem a Polskem na ČT Sport fandilo 509 tisíc diváků starších patnácti let. O patnáct tisíc diváků méně pak sledovalo Události za okamžik a počasí na ČT 1, zatímco Zprávy FTV Prima upoutaly k obrazovkám 454 tisíc diváků starších patnácti let.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+