Více

Další federální televizní projekt: česko-slovenská Pretty Woman

České a slovenské televize připravují další společný projekt. Veřejnoprávní Česká televize odvysílá se Slovenskou televizí česko-slovenskou soutěž krásy Pretty Woman. Podle serveru Mediálne.sk produkci zajistí společnost Pretty Woman, která tuto soutěž pořádá každoročně v České republice a jejíž finálové večery vysílá živě program ČT 1. Moderátorkou soutěže je Halina Pawlowská, která se objevuje i na billboardech ke konkurzům k soutěži na Slovensku.

K TÉMATU: Česká a Slovenská televize připravují „federální“ Poštu pro tebe

MIF17

Federální vysílání soutěže již potvrdila produkční společnost na svém webu. Slovenská televize se nebude na vysílání podílet finančně ani materiálně. Pořad ve spolupráci s ČT pouze vysíláme, řekl webu Mediálne.sk mluvčí STV Peter Susko. Finále soutěže odvysílají první programy obou veřejnoprávních televizí v sobotu 4. prosince. Z deseti semifinalistek vzejde výherkyně, která získá osobní automobil.

Dodejme, že letošní rok federálním televizním projektům poměrně přeje. Po loňské federální soutěži SuperStar se letos na podzim na obrazovkách objeví dvě česko-slovenské talentové soutěže: Nova s Markízou nabídnou Talentmánii, Prima s televizí Joj licencovaný formát Česko Slovensko má talent.

1 názor Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 9. 7. 2010 15:39

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+