Více

Čtyři příčky v TOP 10 obhájila Nova, po třech patří Primě a ČT1

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Ohnivý kuře opět překonalo milion diváků, dařilo se i Ztracené bráně, pokračování třídílné krimisérie Ďáblova lest.

Klasickou jedničkou zůstávají Televizní noviny, které na Nově sledovalo 1,644 milionu diváků starších patnácti let. O půl milionu diváků méně pak vydrželo u Sportovních novin, na které se včera dívalo 1,139 milionu zástupců obecné cílové skupiny. Hranici jednoho milionu diváků překonala ještě včerejší epizoda nekonečného podvečerního seriálu TV Nova Ulice, u níž zasedlo 1,081 milionu diváků.

NEDĚLNÍ DATA: Doktor Martin opět pokořil Sportovní noviny, Poldu vidělo stejně diváků jako Události

O 39 tisíc diváků se pak přes milion diváků přehouplo Ohnivý kuře na Primě, které dokonce sledovalo o osm tisíc diváků více než minulý týden. TV Nova nasadila do prime time Kriminálku Anděl, což ocenilo 816 tisíc diváků starších patnácti let. O sto padesát tisíc diváků méně začalo svůj večer u Událostí na ČT1 a jen o devět tisíc méně jich zůstalo u prvního dílu kriminální série Jiřího Stracha Ztracená brána, která volně navazuje na předchozí Ďáblovu lest.

MINULÝ TÝDEN: Ohnivý kuře opět nad milionem, druhý díl Ďáblovy lsti přišel o sto tisíc diváků

Zbytek žebříčku pak tvoří zpravodajské pořady Primy a České televize. Zprávy FTV Prima vidělo 641 tisíc zástupců obecné divácké skupiny, Krimi zprávy sledovalo 582 tisíc diváků a Události za okamžik a počasí pak 577 tisíc diváků. ČT2 nasadila do prime time dokument o bitvě u Stalingradu a velký výprask ocenilo 382 tisíc diváků starších patnácti let. Nova Cinema už připravuje vánoční atmosféru a do hlavního vysílacího času nasadila film Santa Claus, který sledovalo 251 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+