Více

Čtyři pořady Novy nad milionem, včerejší fotbal vidělo téměř půl milionu diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Úternímu večeru neohroženě kraluje Nova s Ordinací a Ulicí. Podíl ČT Sport u mladší cílovky ale atakoval hranici deseti procent.

První čtyři příčky TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejška pro sebe usurpovala Nova, přičemž Televizní noviny sledovalo 1,683 milionu diváků, Sportovní noviny 1,489 milionu diváků – včera to bylo jen 946 tisíc, zvýšený zájem o sportovní zpravodajství mohl být dalším efektem včerejší remízy českých fotbalistů s týmem Ázerbájdžánu, i když zápas samotný měl v době vysílání Sportovních novin teprve začít.

PONDĚLNÍ DATA: Rapl nabral téměř osmdesát tisíc diváků, diváci přibyli i kuchařské soutěži MasterChef

Srovnatelný výsledek se Sportovními novinami vykázala Ordinace v růžové zahradě, kterou si včera naladilo 1,423 milionu diváků, což je o 43 tisíc méně než minulý týden. Podvečerní nekonečný seriál Ulice včera na Nově sledovalo 1,165 milionu diváků, což oproti včerejšku znamená nárůst o 57 tisíc diváků. Zbytek žebříčku pak tvoří zpravodajské a publicistické pořady.

Události na ČT 1 vidělo 722 tisíc diváků starších patnácti let, publicistický Víkend sledovalo na Nově srovnatelných 712 tisíc diváků. TV Prima se ve včerejší TOP 10 umístila jen se dvěma pořady, Zprávy FTV Prima si jako svůj informační zdroj zvolilo 630 tisíc diváků a o deset tisíc méně jich zůstalo u Krimi zpráv. Naše zprávy TV Barrandov, které se do TOP 10 nedostaly, včera vidělo 249 tisíc diváků starších patnácti let.

MINULÝ TÝDEN: Nova si zabrala prvních pět míst v TOP 10

stul

ČT Sport do včerejšího prime time nasadila přímý přenos fotbalového utkání mezi reprezentací České republiky a Ázerbájdžánu o postup na mistrovství světa v roce 2018, který skončil bezbrankovou remízou. Našim fotbalistům fandilo 470 tisíc zástupců obecné divácké skupiny, z toho těch ve věku mezi 15 a 54 lety bylo 221 tisíc. Špatně si nevedl ani dokument Válečné projekty Třetí říše, který na ČT 2 sledovalo 302 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+