Více

Čtvrtek ve znamení televize Nova

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova si zabrala prvních pět míst žebříčku a suverénně zvítězila i v celkové sledovanosti.

Jedničkou v TOP 10 pořadů za všechny kanály je seriál Ordinace v růžové zahradě 2, který vidělo 1,335 mil. diváků. Druhé místo s 975 tisíci diváky obsadila podvečerní Ulice a třetí je pořad Prásk!, taktéž na Nově, který ve čtvrtek sledovalo 744 tisíc diváků, přičemž Top Star na Primě zhlédlo 459 tisíc. Ten pak také v obecné divácké skupině 15+ vykázal, oproti Prásk!, poloviční podíl na publiku 13,07 %.

DATA ZE STŘEDY: Ulice nad milionem, Výměna manželek lehce pod ním

V celkové sledovanosti neměla včera televize Nova soupeře. Přes den vykázala 26,99 %, zatímco konkurenční Prima a ČT 1 nejsou ani na polovině. V hlavním vysílacím čase, prime time, utekla soupeřům ještě více a v 15+ skončila na 34,28 a u mladšího publika 15–54 na 32,27 %. Pro srovnání, ČT 1 měla v 15+ podíl 10,37 a Prima 10,21 %. Velice dobře se vedlo stanici TV Barrandov, která měla přes den podíl 6,75 % a v prime time se dostala těsně nad čtyři procenta (4,03 %).

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+