Více

Čtvrtek patřil zpravodajství a Nově

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Ta v podílu na celkové sledovanosti opět překročila hranici třicet procent.

Žebříček TOP 10 za všechny kanály ovládla televize Nova s pěti pořady, z nichž pouze dva nejsou zpravodajské nebo publicistické. Jedničkou se stala Ordinace v růžové zahradě 2, kterou sledovalo 1,422 mil. diváků, zatímco další díl Ulice 1,044 mil. Posledním nezpravodajským pořadem v TOP 10 jsou Hříšní lidé Města pražského, které zhlédlo 599 tisíc diváků obecné skupiny 15+.

STŘEDEČNÍ DATA: Ohnivý kuře opět překonalo milion, Výměna manželek ještě nepatrně ztratila

Celková sledovanost šla včera jednoznačně za TV Nova, která v hlavním vysílacím čase, prime time, dosáhla podílu 33,24 procenta, zatímco druhá ČT skončila na 13,36 % a třetí Prima na 10,27 %. Nad čtyři procenta se v prime time dostala už jen ČT2 s 4,61 % a Nova Cinema. Ta u mladší divácké skupiny 15–54 dosáhla na 4,52 %, přičemž v 15+ končí na 4,01 %. Nedařilo se TV Barrandov s 3,56 %, přes den však vykázala solidních 6,53 %.

Z filmových kanálů byla nejúspěšnější Nova Cinema a dvoudíl Námořní vyšetřovací služba, který se stal jedničkou v TOP 5 za kanál, zhlédlo ho až 208 tisíc diváků. Nad sto tisíc se dostal i film Krvavý diamant od 21:57 a přilákal 134 tisíc diváků. Prima Max nasadila do prime time film Smrt stopařek a vrátilo se k němu solidních 85 tisíc diváků starších 15 let a stal se také jedničkou v TOP 5 za kanál. Na Kino Barrandov jí pak byl další díl seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X. Včera ho sledovalo 49 tisíc lidí.

MINULÝ TÝDEN: Hříšní lidé Města pražského ztratili téměř dvě stě tisíc diváků, čtvrtek tradičně patří Nově

stul

Na plnoformátové TV Barrandov byla jedničkou obvyklá Soudkyně Barbara s 363 tisíci diváky a vysokým podílem na sledovanosti 13,9 %. Kanál ČT2 zaujal především pořadem Klenoty naší krajiny, které sledovalo 286 tisíc diváků a v TOP 5 se nad 200 tisíc dostal ještě i v pořadí čtvrtý pořad, Bedekr III (214 tisíc). Podvečerní SP 2016/17 ve Švédsku pak včera na ČT sport sledovalo 290 tisíc diváků a tradičně dobře se vedlo i Prima Cool se seriálem Teorie velkého třesku. Zhlédlo ho až 232 tisíc diváků při podílu na sledovanosti u toho mladšího (15–54) – až 13,18 %.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+