Více

Čtvrtek patřil Nově

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Prvních pět pořadů v žebříčku si televize vyhradila pro sebe, nejvýše stojí opět „Ordinace“.

Jedničku v TOP 10 za všechny kanály tentokráte sledovalo o něco méně lidí než minulý týden (1,573 mil.), ale podíl na publiku se v 15+ snížil jen asi o půl procenta a v 15-54 pak asi o 1,5 %. Zde má ovšem pořad stále výtečných 39,39 %. V pořadí druhou Ulici vidělo 969 tisíc a 38,51 procenta publika sledujících televizní obrazovky. Do TOP 10 se pak z nezpravodajských pořadů dalších stanic propracovalo pouze Prostřeno! (482 tisíc a 24,68 %).

DATA ZE STŘEDY: Prima bodovala „Kuřetem“, Nova „Ulicí“ a ČT 1 „Panoptikem“

Vítěz celkové sledovanosti je zřejmý. Nova se v hlavním vysílacím čase (prime time) dostala u obou diváckých skupin vysoko nad 30 procent a například v 15+ skončila s podílem 36,75 %. Prima se tentokráte vždy dostala nad deset procent a nejlepší výsledek měla přes den ve skupině 15+, v níž podíl dosáhl 13,44 %. ČT 1 na tom byla pro změnu s 13,16 % nejlépe v prime time a opět u obecné divácké skupiny. Z ostatních stanic stojí za zmínku vysoký podíl Prima Cool, který v 15-54 dosáhl 6,45 % v prime time,  a stanice tak nadále získává náskok před ostatními kanály FTV Prima. Včera předběhla i kanál Nova Cinema.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+