Více

Čtvrtečnímu žebříčku vévodí zpravodajské pořady, bodoval Comeback a Hop nebo trop

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nad milion diváků se včera přehouply jen Televizní noviny, do TOP 10 se dostala i podvečerní repríza sitcomu Hospoda.

Klasicky nejsledovanějším pořadem včerejšího večera se staly Televizní noviny, které jako jediné přesáhly hranici jednoho milionu diváků a celkem je sledovalo 1,086 milionu diváků starších patnácti let. Druhou příčku pak obsadily neméně tradičně Sportovní noviny, které s odstupem 236 tisíc diváků sledovalo 850 tisíc zástupců obecné divácké skupiny. Z prime time pořadů tří hlavních plnoformátových televizí se do TOP 10 nejsledovanějších pořadů včera dostaly jen dva díly sitcomu Comeback na Nově.

STŘEDEČNÍ DATA: Nestárnoucí Pitaval i Výměna manželek výrazně posilují

Druhý díl v pořadí skončil na třetím místě s 517 tisíci diváky a první, vysílaný od 20:20 hodin, obsadil s 467 tisíci diváky páté místo. Na čtvrtém místě pak skončily Události na ČT 1, které navyšují svůj prázdninový odstup od Zpráv FTV Prima a včera je vidělo 489 tisíc diváků. Na rozdíl od úspěchu Sanitky, kterou minulý týden sledovalo necelých sedm set tisíc diváků, se na první díl nově nasazeného seriálu Vlak dětství a naděje koukalo jen necelých čtyři sta tisíc, což na umístění do TOP 10 nestačilo.

 placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+