Více

Čtvrteční večer patřil TV Nova a Miroslavu Donutilovi na ČT 1

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Donutilovo 3 plus 1 ztratilo sedm tisíc diváků, přesto se stalo nejsledovanějším pořadem včerejšího večera na ČT 1.

Ztrátu vykázala i podvečerní soutěž amatérských kuchařů Prostřeno, která přišla oproti minulému týdnu o 24 tisíc diváků starších patnácti let a skončila na desátém místě včerejší TOP 10 pořadů. Tu ovládla TV Nova, která obsadila prvních pět příček s Televizními novinami, Ordinací v růžové zahradě, Sportovními novinami, Ulicí a bulvárním Práskem. Další dvě místa patří ČT 1, konkrétně 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem a Událostem. Poslední tři příčky obsadila Prima, kromě Prostřena bodovaly stálice v podobě Krimi zpráv a večerních Zpráv.

STŘEDEČNÍ DATA: Milionář oslabil o třináct tisíc diváků, Ohnivý kuře stále nad milionem

Přesně čtyřicet tisíc diváků pak ve srovnání s minulým týdnem ztratila Míša Jílková a její Máte slovo, které večer na ČT 1 sledovalo 483 tisíc diváků. ČT 2 vychází sázka na cestovatelská témata, Cestománii sledovalo 280 tisíc zástupců obecné divácké skupiny. Následující dokument o pašeráckých cestách do Evropy nazvaný Uprchlíci zaujal i mladší diváky, celkem ho sledovalo 213 tisíc diváků starších patnácti let a ve věkové skupině od 15 do 54 let si ukousl podíl 6,29 procenta.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+