Více

Čtvrteční tradiční sestava – pět bodů pro Novu, tři pro Primu a dva pro Českou televizi

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Do TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejška se na desáté místo dostalo fotbalové utkání Německa s Polskem.

Rozestup mezi první Ordinací v růžové zahradě a druhými Televizními novinami se oproti minulému týdnu zdvojnásobil, Ordinaci včera vidělo 1,561 diváků starších patnácti let a Televizní noviny si nenechalo ujít 1,357 milionu zástupců obecné divácké skupiny. O dalších dvě stě tisíc diváků méně pak sledovalo Sportovní noviny, které oslovily 1,156 milionu diváků.

STŘEDEČNÍ DATA: Ohnivý kuře předehnala Ulice, Milionáři přibylo dvacet tisíc diváků

Čtvrtá Ulice se na rozdíl od včerejška nedokázala přehoupnout přes jeden milion diváků a včera v podvečer si ji naladilo 910 tisíc diváků. Bulvární Prásk pak večer sledovalo 875 tisíc diváků. Na šestém místě skončily s velkým odstupem Zprávy FTV Prima, na které koukalo 539 tisíc diváků starších patnácti let. Přes hranici půl milionu se dostaly ještě Krimi zprávy, které oslovily 526 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+