Více

ČTÚ zveřejnil na webu dokumenty prezentované na workshopu

AKTUALIZOVÁNO Český telekomunikační úřad (ČTÚ) změnil včera mírně podobu webu www.digitalni-dividenda.cz a umístil na něj dokumenty, které byly prezentovány na jeho workshopu, který se konal v úterý 17. a ve středu 18. března v Clarion Congress Hotel Prague. Ke stažení mají zájemci celkem 13 dokumentů včetně těch zahraničních.

Jako první je zde informační a komunikační dokument ČTÚ k využití tzv. digitální dividendy, následuje dokument o výzkumu informovanosti o digitálním vysílání mezi obyvatelstvem Česka a jako zajímavý se jeví určitě i PDF soubor nazvaný Vyhodnocení průběhu přechodu zemského analogového televizního vysílání na zemské digitální televizní vysílání. Nechybějí zde ani informace o pokrytí analogovým a digitálním signálem k 15. březnu. K prostudování je i několik dokumentů v angličtině a zájemci se mohou podívat např. na to, jak to vypadá s vypnutím analogu a využitím dividendy v Chorvatsku.

AKTUALIZACE – Prezentace na webu digitalni-dividenda.cz jsou bohužel rok staré, za což se čtenářům omlouváme. Do starého hávu se oblékl i samotný portál. Aktuální dokumenty z března 2009 si však můžete stáhnout z našeho webu.

7 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 19. 3. 2009 10:58

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+