Více

ČT1 se přetahuje s Novou, upoutal i Waldemar Matuška na ČT art

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Prime time sice šel za Novou, ČT1 se ale dostala do čela přes den. U mladších diváků ovšem vždy boduje především Nova.

V TOP 10 za všechny kanály si nejvíce pozic zabrala ČT1 – plných pět. Nova se uplatnila se třemi pořady Prima se dvěma. V čele žebříčku nejsledovanějších pořadů jsou Zázraky přírody, které vidělo 643 tisíc diváků a podíl na publiku dosáhl 21,51 %. Mysteriózní thriller Podfukáři zaujal 482 tisíc diváků a Festivalové vteřiny 2017 sledovalo na ČT1 plných 429 tisíc fanoušků. Do TOP 10 se tak v sobotu dostávají pouze tři nezpravodajské pořady, přičemž Televizní noviny, absolutní jedničku žebříčku, zhlédlo 895 tisíc diváků.

PÁTEČNÍ DATA: Všechnopárty a pohádka v čele, ČT1 vítězí nad Novou

V celkové sledovanosti je televize Nova s průměrným podílem 19,16 % těsně před hlavním veřejnoprávním kanálem. Ten získal 18,67 %, avšak silně ho podpořila stanice ČT2, které se v hlavním vysílacím čase, prime time, podařilo díky silnému tandemu bondovky a nezařaditelnému Kill Bill vykázat 6,88 %. Prima je třetí s 10,51 % a čtvrtá TV Barrandov si vyšlápla k deseti procentům. Nad hranici 4 % se ještě v sobotu těsně dostala Nova Cinema, které se to povedlo – stejně jako ČT2 – i přes den a k oběma kanálům se ještě přidaly stanice sdružené pod Atmedia. TV Barrandov přes den vykazuje 8,1 %, Prima 9,77 %, Nova 16,1 % a první je ČT1 s průměrným podílem 18,34 %.

Sobotní romantika na Kině Barrandov příliš netáhla a podvečerní snímek Emilie Richards: Volba srdcem, jedničku v TOP 5 za kanál, vidělo 52 tisíc diváků. O něco lépe se vedlo Primě Max a akčnímu fantasy Amazing Spider-Man. Zhlédlo ho 71 tisíc diváků. Nadprůměrné se tak dařilo pouze Nově Cinema, kde se nad hranici sta tisíce diváků dostávají tři pořady, byť velice těsně: animák Legendární parta se 108 tisíci, podvečerní Dannyho parťáci, které sledovalo 102 tisíc diváků, a krimi drama Spáči. To vidělo 101 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: ČT1 jde přes Novu, Televizní noviny jsou na 700 tisících a TV Barrandov je v TOP 10

Na TV Barrandov je v čele TOP 5 za kanál Inga Lindström: Léto u jezera Lilja a zlákat se nechalo 321 tisíc diváků. Solidně si vedl i Exkluziv Kateřiny Brožové, vidělo ho 212 tisíc. Na Primě Cool je TOP 5 plné seriálu Simpsonovi a všech pět dílů se v deštivém počasí dostává nad 100 tisíc. Excelentně si pak vedla stanice ČT art a Waldemar Matuška. Oba pořady se dostávají nad hranici sto tisíc, resp. 113 tisíc a 166 tisíc diváků. Na ČT sport se atletika v podobě prestižní IAAF Diamond League 2017 Paříž dostala na 127 tisíc fanoušků a na ČT2 jsou taháky jménem Jeden svět nestačí a Kill Bill nad hranicí 200 tisíc, přičemž sledovanost u mladšího publika dosáhla až 14,99 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+