Více

ČT1 ovládla TOP 10, večerní jedničkou je Všechnopárty

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Hlavní kanál veřejnoprávní televize má v žebříčku nejsledovanějších šest pořadů. Nova čtyři, Prima tentokráte žádný.

Nejsledovanějším nezpravodajským pořadem se v pátek stala podvečerní Ulice, která se v TOP 10 za všechny kanály umístila, s 1,118 mil. diváků, na první pozici. Za ní je Všechnopárty s 890 tisíci a podílem na publiku blížícím se třiceti procentům. Následuje 13. komnata 2017 se 749 tisíci a páteční pohádka Sněžný drak. Tu sledovalo 737 tisíc diváků a podíl dosáhl téměř 20 %. Posledním nezpravodajským pořadem TOP 10 je mysteriózní drama Andělé a démoni. Na televizi Nova ho zhlédlo 636 tisíc diváků, ale podíl u mladšího publika, 15–54, dosáhl 26,57 %.

ČTVRTEČNÍ DATA: V TOP 10 samá klasika, hokej se do žebříčku vůbec nedostal

Celková sledovanost se i přes výsledek v TOP 10 nakonec v hlavním vysílacím čase, prime time, přiklonila na stranu televize Nova, která vykázala průměrný podíl 24,31 %. Hned za ní se ocitá ČT1 s 21,2 % a daleko za nimi hlavní Prima s 12,54 %. Té trochu situaci vylepšuje kanál Prima Max, který těsně překročil hranici 4 %, což se naopak – stejně těsně – nepovedlo Nově Cinema. Solidně se dařilo plnoformátové TV Barrandov s 6,01 %, přes den pak dosáhla průměrného podílu ještě o procento vyššího. V tomto čase se také dobře vedlo ČT24 s podílem 4,44 %. Televize Nova je přes den opět v čele s 21,24 %, druhá ČT1 má 16,24 % a Prima 13,16 %.

Filmové kanály mohou v pátek slavit, protože se jim dařilo mimořádně dobře. Na Kině Barrandov se snímek Léto v Chorvatsku nejen stal vítězem TOP 5 za kanál, ale také výrazně překročil hranici sta tisíce diváků. Vidělo ho 151 tisíc při podílu na publiku hraničícím se čtyřmi procenty. Nova Cinema má nad „stovkou“, resp. na „stovce“, hned dva pořady: akční Spider-Man 3, který sledovalo 158 tisíc a komedii Doktor Hollywood, která nalákala právě 100 tisíc diváků. Nejlépe je ale na tom komediální western Podivné dědictví, který na Primě Max přitáhl 200 tisíc fanoušků a podíl na publiku překročil pět procent.

MINULÝ TÝDEN: Nad milionem pouze Televizní noviny a Ulice, za Primu bodoval jen Přístav

Žebříček na TV Barrandov vede obvyklá Soudkyně Barbara s 269 tisíci diváky, špatně na tom ale není ani Doktorka Kellerová s 268 tisíci. Na ČT sport přitáhlo utkání 1. FK Příbram – AC Sparta Praha 166 tisíc fanoušků a stalo se tak jasnou jedničkou TOP 5. Výborně si včera vedlo i druhé pokračování šesté řady seriálu Panství Downton, které na ČT2 zhlédlo 193 tisíc diváků při podílu hraničícím s pěti procenty. Nad 100 tisíc se pak dostávají ještě další tři pořady z TOP 5 za kanál.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+