Více

ČT1 jedničkou večera, slavit ale mohou i na Barrandově

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Tady boduje jak hlavní kanál TV Barrandov, tak kanál filmový, tedy Kino Barrandov.

Jedničkou TOP 10 za všechny kanály je Ulice, která se také jako jediná dostává, s 1,066 mil. diváků, nad kýženou hranici. Druhá Všechnopárty je tentokráte těsně pod a včera ji sledovalo 993 tisíc. Na třetím místě je pohádka Korunní princ, kterou si v hlavním vysílacím čase, prime time, nenechalo ujít 948 tisíc diváků. Následuje nová 13. komnata 2017 se 789 tisíci a akční sci-fi Na hraně zítřka. To na televizi Nova zhlédlo 549 tisíc, i když podíl u mladšího publika 15–54 vystoupal na 23,48 %. ČT1 má v TOP 10 pět pořadů, Nova čtyři a Prima jeden, a to zpravodajský.

ČTVRTEČNÍ DATA: Nova pod třiceti procenty, Prima lehce nad patnáct

ČT1 zabodovala i v celkové sledovanosti a průměrným podílem 24,64 % se stala jedničkou prime time. Druhá Nova vykázala 21,23 %, hlavní Prima pak 13,39 %. Nad hranici čtyř procent se ještě dostala stanice ČT sport se 4,68 %. Slavit ale může i TV Barrandov, která se s 8,12 % v prime time vyšvihla nejen notně vysoko, ale snad poprvé je u ní podíl na publiku přes den vyšší (7,65 %). Solidně si v tomto čase vedla i zpravodajská ČT24, která získala 5,22 %. Hlavní kanály si přes den pořadí prohodily, jedničkou je tak Nova s 20,84 %, dvojkou ČT1 se 17,83 % a třetí je Prima s průměrným podílem 12,98 %.

U filmových kanálů je třeba zmínit Kino Barrandov, které s romantikou Léto v Paříži přešlo přes Novu Cinema a zaujalo 117 tisíc diváků, což je nejspíše nový rekord tohoto kanálu. Na Nově Cinema se přes sto tisíc dostal taktéž jediný pořad a komedii Blbý a blbější zhlédlo 103 tisíc. Prima Max nasadila do prime time oscarovou komedii Byt a ujít si ji nenechalo 45 tisíc diváků. Jedničkou TOP 5 za kanál se ale stal sci-fi snímek Vetřelci vs. Predátor 2, který zhlédlo 49 tisíc příznivců tohoto žánru.

MINULÝ TÝDEN: Všechnopárty včera porazila Sportovní noviny, pátá skončila pohádka Byl jednou jeden král

Na TV Barrandov získala v prime time 435 tisíc diváků Doktorka Kellerová a podíl na publiku dosáhl 11,51 %. Soudkyně Barbara byla s 256 tisíci v TOP 5 druhá, na třetí pozici se umístila reality Nebezpečné vztahy, kterou vidělo 246 tisíc. Na stanici ČT sport bodují hned dvě utkání: FC Hradec Králové – FC Viktoria Plzeň, které vidělo 184 tisíc, a Bílí Tygři Liberec – Piráti Chomutov, které nalákalo 179 tisíc fanoušků. Na ČT2 je jedničkou dokument Láska a partnerství v říši zvířat s 216 tisíci, nad hranici sta tisíc se však dostávají ještě další dva pořady.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+